chrzest-podczas-pandemii-okonasznurku-fotograf-wroclaw

Ostatni rok, rok 2020, był pełen niewiadomych oraz ciągłych zmian. Kluczowe stało się pojęcie bezpieczeństwa nas samych, a przez lęk i obawę o naszą przyszłość wszelkie inne sprawy życia codziennego odeszły na bok.

W ostatnim czasie dostałam wiele maili i zapytań o Chrzest w czasie pandemii, ale ja również, na początku, nie znałam na nie odpowiedzi. Teraz, po prawie roku życia z pandemią w tle, jestem w stanie wyjaśnić podstawowe zagadnienia i być może, tym samym, rozwiać Wasze wątpliwości.

Oprócz obostrzeń narzuconych przez Rząd, zasady organizacji takich imprez pozostawały także w gestii Księdza w Waszym Kościele. Choć przyjęcia w restauracji stały się niemożliwe do zrealizowania, to w zależności od obostrzeń, można takowe urządzać w domu.

W minionym roku wykonywałam Chrzty w różnych Kościołach, w reżimie sanitarnym, dostosowując się do zasad zdrowego rozsądku i bezpieczeństwa.

Chcę Wam powiedzieć, że Chrzest w czasach pandemii jest możliwy, ale zalecam zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz wcześniejszą rozmowę z Księdzem, po to tylko, żeby w tym dniu czuć się bezpiecznie i nie martwić ewentualnymi przeciwnościami, które mogą nas zaskoczyć.

Jeśli masz pytania, to pisz śmiało – postaram się odpowiedzieć na nie tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Przypominam także o możliwości kontaktu ze mną poprzez panel na mojej stronie lub telefonicznie – wszystkie namiary znajdziecie na tej stronie – KLIK – www.okonasznurku.pl/kontakt

Zdjęcia z Dnia Chrztu Świętego znajdziecie na mojej stronie, pod adresem www.okonasznurku.pl/chrzest – klik – tu.