Fotoalbum z serii ekskluzywnej, to najpiękniejsza i najtrwalsza pamiątka ze ślubu i nie tylko! Doskonale nadaje się także na prezent przy każdej okazji!

Na 20 stronach (10 kartach) otrzymacie wybrane przez siebie fotografie z uroczystościAlbumyprojektowane dla każdego z Was osobno! Przed drukiem dostajecie (w formie elektronicznej) swój spersonalizowany album do wglądu i akceptacji.

Album jest wykonany bardzo starannie, w wersji szyto-klejonej, a twarda okładka może być projektowana albo powleczona materiałem płóciennym lub ekoskórą (oprawa introligatorska), w dopasowanych przez Was kolorach i dodatkach wybranych ze wzornika.

Fotoalbum dostępny jest w rozmiarach: (kwadrat, rozmiary podane w cm.) 20×20, 30×30 lub w: (prostokąt poziomy, rozmiar podany w cm.)  20×30, 30×40. W Pełnym Pakiecie otrzymujecie fotoalbum w formacie 30×30 cm, natomiast cena pozostałych albumów zależna jest od wielkości i dodatków (cennik ustalany indywidualnie).

Dodatki: za dodatkową opłatą można zamówić usługę grawera lub okienko ze zdjęciem na przedniej stronie okładki (jedna z opcji do wyboru jest integralną częścią albumu z Pełnego Pakietu).

Fotoalbum z serii ekskluzywnej dalece przewyższa jakością fotoksiążki i fotozeszyty chociażby ze względu na to, że zdjęcia są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym z wykończeniem satynowym, zgrzewanym na grubych kartach (gramatura kart to 800 g/m2), który idealnie odwzorowuje soczyste kolory, a kartyrozkładane na płasko, dzięki czemu unikniemy ich zgniecenia i zniszczenia. Rozkładówki są dodatkowo przeszyte, dzięki czemu możemy mieć pewność, że strony nie odkleją nam się od okładki przy wielokrotnym otwieraniu naszego albumu 🙂

 Zamiast fotoalbumu Patyk…………………………………………………………………………………………?KLIK:)