Za każdym razem gdy przytrafia mi się taka sytuacja, zastanawiam się czemu tak się dzieje, że ludzie nagle spotykają się na na jednej drodze, że szlaki akurat tych, a nie innych ludzi się krzyżują, że z niektórymi dane jest nam się najzwyczajniej w świecie poznać. Kto o tym decyduje i czemu ma to służyć?

Dokładnie w tym miejscu, myślę, że jakieś 3-4 lata temu, poznałam Olę i Marcina, których sesje gościły już w moich mediach. Jesteśmy przyjaciółmi po dziś dzień i choć mieszkamy na odległych krańcach Polski, to przy każdej możliwej okazji spotykamy się. Okazało się także, że mamy wspólnych znajomych i co więcej, podobne postrzeganie świata. Do dziś nie wiemy jak to się stało, że to właśnie my się spotkaliśmy…

W dzień tych zdjęć, które zobaczyć możecie poniżej, poszłam na plażę żeby zrobić ujęcia na długim czasie, a w sumie miały to być zdjęcia zachodu, o których ostatecznie prawie zapomniałam;) Kiedy zobaczyłam tego pieska, po prostu musiałam zrobić mu zdjęcie. Nie sądziłam, że będzie tak dzielnie pozował do kolejnych 🙂 Podeszłam i prawie zalana łzami ze wzruszenia zrobiłam mu pierwsze zdjęcie. Zdjęcie pieska pełnego zadumy. Dotychczas myślałam, że tylko mój pies @leon.the.real.dog tak zachowuje się będąc na plaży:) Wącha bliżej nieokreślone coś – jakby przelatujący wiatr, patrzy ze zmrużonymi oczami gdzieś daleko, jest myślami nieobecny, ale jednak widać, że czuje się doskonale siedząc na piasku, który już powoli staje się chłodny po całym dniu upałów. Okazało się, że piesek ma swojego kumpla, któremu również nie przeszkadzała migawka aparatu, a ich „ludzka” rodzina także dostrzegła potencjał w tych dwóch, słodkich modelach;) Tak powstała krótka, spontaniczna, pamiątkowa sesja piesków Pani Marty, a do tego z pięknym zachodem w tle ♥ Czemu w ten dzień wybrałam akurat ten skrawek plaży tego nie wiem, ale gdyby decyzja była inna, nigdy nie poznałabym tych słodziaków:)

Zapraszam na pozostałe posty i na mojego bloga dotyczącego podróży – klik, a jeśli poniższe ujęcia przypadły Ci do gustu i chcesz zamówić takie lub podobne zdjęcia, to zapraszam do kontaktu – klik:)

marta-pieski-stogi2020-okonasznurku (3)

marta-pieski-stogi2020-okonasznurku (1)

marta-pieski-stogi2020-okonasznurku (2)

marta-pieski-stogi2020-okonasznurku (4)

marta-pieski-stogi2020-okonasznurku (5)

marta-pieski-stogi2020-okonasznurku (6)

zachod-gdansk-stogi-fotografia-okonasznurku (2)

zachod-gdansk-stogi-fotografia-okonasznurku (1)

zachod-gdansk-stogi-fotografia-okonasznurku (3)

sesja-gdansk-stogi-okonasznurku (1)

sesja-gdansk-stogi-okonasznurku (2)

Zobacz więcej…see more...

morze, gdańsk, gdansk stogi, stogi, zdjęcia na plaży, sesja z pupilem, zdjęcia zachodu, fotografia pejzażowa, pejzaże, sesja rodzinna, szybka sesja w plenerze, sesja w plenerze, plener, fotografia, okonasznurku, travel, okonasznurku travel, okonasznurku fotografia, piasek, niebo, pies, zwierzęta, fotografia zwierząt